| adryyyyyyyyyy a întrebat:

Hei buna TPU! vreau sa iau un telefon nou si nu stiu de carelaughing ma puteti ajuta cu niste recomandari? P.S. sa fie cu touchscreen, smartphone si sa nu coste super multwinking cel mai bun primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Én_Chubb_1996 a răspuns:

Telefoanele sunt specialitatea mea laughing depinde ce preferi... vrei aplicatii, atungi baga.te pe android si poti avea chiar un galaxy note care s.a mai ieftinit in timp, sau un Allview p4 alldro daca vrei ceva mai ieftin dar bun. daca vrei un telefon extrem de stabil cu numar okey de aplicatii atungi baga.te pe windows phone. cel mai bun sistem de operare (parerea mea) si iti recomand Nokia lumia 710, 820 (e cam scump.), 900 ( e avantajos si bun) sau 920 ( e cel mai forta telefon). cat despre iphone, dumnezeu cu mila. nu ai libertatea sa faci prea multe pe el.

2 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Samsung galaxy s advance

| Sory12 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun este Samsung galaxy s3 sau iphone dar aici nu eu decidlaughing! Orcum sper sa iti alegi telefonul preferathee hee