| TheLittleCurious a întrebat:

Ma intereseaza un telefon CU 3G care sa se poata mari dimensiunea fontului(textului). Nu vreau sa fie smartphone. Ceva cat mai simplu sau sa nu fie prea scump. Va puteti uita in setari cei care aveti un telefon (nu smartphone sau cu touchscreen) daca exista optiunea de a mari fontul(texul, cifrele etc.). Primul raspuns bun primeste FUNDA!

6 răspunsuri:
| TheLittleCurious explică (pentru FkThRz):

Daca imi poti trimite niste poze cu telefonul in setarile de marire de font sau un link cu niste imagini primesti funda.

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Buna uite cel mai bun telefon este un Allview A4YOU si costa doar 299 de lei am si eu unul fontul il poti mari din setarile de la android si este un telefon cu un raport calitate pret excelent.
Fii foarte atent sa nu cumperi editia Life aceea are dor 200 mb ram si iti va merge foarte greu.
Uite aici cateva site-uri :http://www.altex.ro/smartphone-dual-sim-allview-a4-you-3-5-3-2mp-4gb-black
http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a4-you/descriere/

| TheLittleCurious explică (pentru Durbaca_Alex_1998):

Mersi dar m-ar interesa unul simplu, adica fara android si chiar si fara touchscreen

| s1ge123 a răspuns:

Nu exista asa ceva pe un telefon cu butoane din cate stiuwinking

| TheLittleCurious explică (pentru s1ge123):

Imi pare rau dar te contrazic. Am cautat ceva pe net si am gasit Nokia e5, chiar si cum ajung la setarile maririi fontului. dar m-ar interesa unul cu taste normale nu qwerty.