| mirunaaa96 a întrebat:

Hei, eu nu mai inteleg nimic din ce se intampla. Suntem despartiti de cateva zile dar mai vorbeam, ma suna el. uneori ii spuneam sa ma lasa in pace,sa nu ma mai sune si imi zicea ca nu poate. Ieri dimineata m-a sunat si a inceput sa urle ca de ce nu i-am raspuns la un mesaj si iar.i-am spus sa nu ma mai sune deloc, dupa care m-a intrebat de vreo 4 ori daca sunt sigura si asta a fost. De ieri dimineata nu a mai sunat o data si nu il vad nici pe fb, asta ma mira. Care-i faza? Vrea sa-mi arate ca poate fara sa ma sune sau asteapta de la mine?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

E orgolios.

Atâta tot.

Dacă va renunța la orgoliul său cu siguranță te va suna.

5 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Ce sa se intample? Chiar ai obtinut ceea ce ai vrut.
Acum ca iti face pe plac ar trebui sa fii bucuroasa!
Nu ai de unde stii ce vrea, oricum el acum stie ca iti face pe plac si daca te-ar suna atunci iarasi te-ai preface ca nu-l vrei. Deja si-a dat seama ca te prefaci; dar a avut de ales? Nici nu vad de ce s-ar mai astepta la ceva-altceva de la tine cata vreme tu ai stiut ce urmeaza. Ce motive serioase ai avea tu ca fata, ca sa il cauti?
El a zis ca nu poate si acuma se dovedeste contrariul. Inseamna ca a mintit. Ce minciuna interesanta mai ii si asta!
Te-ai prins?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e ca un baiat nu ar trebui sa urle la o fata,decat daca nu merge telefonul bine si atunci n-ai incotro,trebuie sa zbieri un pic,ca sa poa` sa te-auda...
Dar in rest nu trebuie sa urli la iubita cu care esti, iubirea inseamna sa vorbesti frumos cu fata si s-o alinti, si sa-i spui complimente, s-o faci sa se simta speciala si sa...
Mai era ceva, da` am uitat...

| mirunaaa96 explică (pentru anonim_4396):

Ok, multumesc frumos laughing):**

| pisicutablue a răspuns:

Eu cred ca inca te mai iubeste, de asta e putin gelos cand vine vorba de tine, dar are si si origoliu si cred ca asta e motivul pentru care nu te mai suna ...asteapta sa vada daca si tie iti mai pasa.Totusi sa urle mi se pare deplasat...

| Danyelutzuu a răspuns:

Baiatu iti arata ca inca tine la tine si ca inca lupta pentru tine, dar dupa ce iai spus ca asta iti doresti, el a realizat probabil ca se strofoca degeaba sa iti arate cat de mult te iubeste dar...na.Daca te mai intereseaza de viata lui ar trebui sa iei ceva masuri, suna-l, intreaba-l ce vrea si convinge-l ca poate, nu stiu ai gresit, aveti nevoie deputina libertate poate. Sper ca te-am mai lamurit putin!