| FrumusicaDragutzaa a întrebat:

Hei lume.Eu va cer ajutorul. Apropo id lui Demi este:demi_diva_lovato sau demi_lovato_18.Deci.Trebuie sa ma ajutati.Trebuie sa ii fac sorei mele ceva de ziua ei. Dar nu am bani. TATI E TOT BOLNAVcryingSi ceva mai frumos de mana.SI ma greu.Nu numai felicitare si altele...etc.Deci faca ma ajutati dau aaaaa scrieti-mi prin mesaj id vostru.

1 răspuns:
| Sk8erGirl a răspuns:

Daca nu vrei sa faci O felicitare ii poti face o bratarabig grin Cauta pe google " Bratarile prieteniei " se fac cu noduri.o sa gasesti video'uri. Sunt frumoasebig grin Bafta