| 123lalala a întrebat:

am mare nevoie de ajutorul vostru. Urmeaza ziua de nastere a unei profesoare, foarte indragita de mine si desi acum e vacanta vreau sa ii trimit un sms cu un mesaj de la multi ani. Nu vrea ceva simplu, ci. ceva care sa o emotioneze. Adica ceva frumos, poate cu rima. Vreau sa stiti ca este profa de romana deci mare grija! In plus e tanara. Va rog din suflet sa ma ajutati
P.S : daca vreti sa scrieti ceva simplu, nu va mai chinuiti!
dau fundoi celui mai bun ( bune) raspunsuri

3 răspunsuri:
| Sănduțța a răspuns:

Buna happy
Cred ca ar fi un cadou superb daca i-ai da un buchet cu flori, o cutie cu bomboane si un mic suvenir, cum ar fi. o micuta fantana cu apa, un cainisor mic. Aceste cadouri sunt superbe pentru o profesoara de romana happy
Fundoi? big grin

| Anaad a răspuns:

'Daca exista pe lume ceva mai frumos, mai nobil sau mai inaltator decat fericirea, atunci acel ceva vi-l doresc din toata inima!"

| LeahAduRose a răspuns:

Nu exista prilej mai minunat de daruire decat sa poti da zi de zi ce ai mai bun din tine. Sa poti sa inveti cu intelepciune si rabdare pe cel ce a venit la tine. Pentru calauzirea pasilor pe drumul vietii si stiintei, pentru invatarea si cunostintele daruite. Va multumim cu respect, doamna Profesoara! La multi ani!