| LaviniuA a întrebat:

Hei, o intrebare pentru fetele tinere (in jur de 20). Voua cum vi se par tipii de 33-35 ani?
Mai vad prin metrou sau autobuz tipi care atrag privirile pustoaicelor. Stiti genul... cu o barba draguta, slabut, aranjat, zambitor, natural, iti lasa impresia ca poti purta o conversatie interesanta cu el.
V-ati vedea intr-o relatie de genul? happy

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e ca si cum fetele (majoritatea lor) ar fi constiente de tipurile de barbati de care sunt atrase, si ar mai fi si sincere cu aceste aspecte laughing

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu inteleg la o intrebare adresata femeilor de ce isi dau cu parerea fatalaii, parol barbatiwinking
Ea a vrut sa vada ce parere au femeile in acesta speta, daca voi va simtiti femei e treaba voastra, nu puteti da un raspuns obiectiv la o intrebare de genul, doar daca aveti trasaturi feminine.

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns (pentru Simpatic):

1. care femei fratioarehee hee ca daca e sa o luam barbatii din comentarii sunt la fel de femei ca si fetitele care vor raspunde adica NU sunt.O intrebi pe una la 20 de ani care saraca nu stie inca ce e viata cum ii se par aia de 35.Stii ce e mai trist? Ca femeile, pardon fetele astea au impresia ca barbat inseamna sa fi ditamai nevlegu de 2 metri, cu un bmw batut de soarta la 2500-3000 de euro si cat mai batran ca asta arata maturitate.Un barbat nu e matur automat daca e si in varsta.Ca poti sa ai 16 ani si sa treci printr-o gramada de cacaturi si sa fii matur sa stii ce inseamna viata si poti sa fi si un papagal care la 35 de ani inca stai cu mama ta in casa si nu esti in stare sa-ti faci 3 oua in tigaie sau sa-ti calci hainele.Nu te mai ofensa asa tare,ca majoritatea care lasa comentariile stiu si ei de ce le lasa, ca nu exista femei, mai degraba exista fetita care nu gadensc cum trebuie si nu pun accent pe ce trebuie. Daca tu il consideri pe unu barbat pentru ca a avut geneticu sa se faca cat bradu de inalt, inseamna ca ai o problema, daca tu in consideri pe unu barbat ca s-a nascut in zodia x, ai o problema.Vezi vere ca nu mai e ca pe vremea ta acum 40 de ani cand barbatu dadea la buci si combina imediat pentru ca femeia n-avea pretentii.Acum au fomistele astea niste pretentii de zici ca suntem la angajare nu la combinatie.Cand iti incepe aia cu ai peste 1, 85, ai nu stiu ce zodie,ai nu stiu ce salar,ai nu stiu ce masina, ai nu stiu ce casahee hee te duci dracu, nu mai zic de faptul ca fetitele astea chiar cred ca un barbat daca ar avea toate cacaturile astea ar mai sta dupa elehee hee ca daca am masina, casa, salar mare, mai stiu sa fac si de mancare de ce dracu o mai iau pe aiahee hee? Ca aia asteapta sa o intretin eu pe ea cum o intretinea tacso ceva ce e total gresit,

| RAY a răspuns:

Așa a evoluat omul, bărbați maturi făceau sex cu fete tinere, daca ar fi luat la menopauza am fii dispărut, tu tinerica ești un trofeu

| VoidEternal a răspuns:

Dar ție cum ți se par?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf 35 cu 20? Și nimeni nimic? Frate ăla este pedofil in toată regula boss ce naiba nu puteți vedea atâta diferența ma? O copila de 20 cu ditamai pedofilul de 35 ce naiba...

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Boss eu vorbeam serios și încă enorm de serios ce naiba 20 cu 35. Pai in ziua de azi știu ca merge mult mai grav de atâta se știe decănd lumea și pământul da este doar un copil frate eu în ochii mei nu pot lua în serios asa ceva e aiurea rău ma ce naiba serios ăla un pedofil 100%%% și aia decât un copil în călduri grave dacă se uită la un nenea că ăla ce sa mai fie altceva.

| randy93333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai habar ce inseamna pedofil? La 20 ani e majora, face ce vrea, daca avea sub 18 ani alta era discutia

| anonim_4396 a răspuns (pentru randy93333):

-_ - greu...

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Cred ca tu esti tipul.