| anonim_4396 a întrebat:

Hei! O ruda face vraji familiei. Cum putem scapa de vraji și totul sa se întoarcă împotriva ei Inafara de rugăciuni și mers la biserica, pentru ca am încercat și nu funcționează.

28 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Exista o singura solutie, sa nu mai crezi in ele si crede-ma, brusc vor inceta sa mai funcționeze.

| Continchiscontsters a răspuns (pentru regis):

Frate tu cum ai făcut sa ai coroană albastră? Vreau și eu laughing) este posibil pot?

| regis a răspuns (pentru Continchiscontsters):

Habar nu am... Am fost numit expert acu 100 de ani, probabil de acolo o fi.

| Continchiscontsters a răspuns (pentru regis):

Bine frate mulțumesc frumos pentru răspunsul tău sincer și timpul acordat pentru răspuns sa ai o seara liniștită frate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lacrimi de crocodil virgin. Neapărat

| sierra1 a răspuns:

Apelează la profesioniști:

http://vrajitoare-romania.ro/......-in-magie/

au și diplome!

| Continchiscontsters a răspuns (pentru sierra1):

Mulțumesc frumos din toată inima.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O ruda face vraji familiei. Cum le face? Ce face? Cum de reușește? Cum să scăpați de mentalități de Evul Mediu?

| mihai69 a răspuns:

Nu puteți.
Mi-am cumpărat semințe și floricele, aștept pe canapea să văd cum se desfășoară evenimentele.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dezmembrez vrăji orice marcă/model, asigur consiliere.
Programări din iulie.

| relian a răspuns:

Faptul ca familia ta are probleme, nu se datoreaza mai stiu eu ce povesti, vrajitorii si alte rahaturi.
Aveti probleme din cu totul alte motive.Nu ai spus ce probleme aveti, banui asa crede familia ta, acele probleme is datorate nu stiu carei rude ce va facut peste prajit vraja marii laughing

Normal ca nu functioneaza nimic, va functiona atunci cand veti rezolva problemele ce le aveti, o problema nu dispare de la sine, ori ca te rogi, sau iti cinta o baba cloanta un descintec, astea is idei si conceptii de omul pestera.
Dar se pare ca inca mai exista si astazi omul pestera, e destul loc pentru toati in aceasta lume.

| Freya1 a răspuns:

În general toate astea se "prind" dacă și tu crezi.
Dacă pur și simplu nu crezi în vrăji nu funcționează.

Treaba cu vrajie are legătura cu psihicul. Daca tu ai senzația ca dimineața asta te-ai constipat pentru ca ti-a făcut x vrăji nu pentru ca ai mâncat tu prost, normal ca veaja exista.

| Fatamuntilor a răspuns:

NU trebuiesa faci nimic!
presupunand ca familia ta crede in asa ceva nu trebuie decat sa astepti. Exista karma, totul se va intoarce dela sine.Mai devreme au mai tarziu.

| johnnny123 a răspuns:

Ați încercat să dați cu sânge de unicorn pe la tocul ușii?

| gabicoo a răspuns:

O caramida data in geamul rudei dupa ora 1 noaptea. Atunci cand umbla duhurile rele.

| gabicoo a răspuns:

Lacrimi de postac somer. Mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| DeMicUnCălător a răspuns:

Vrajitoriile merg doar pe cei care cred in ele.
Vrei să scapi de vraji? incetează să crezi in ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din vorba "care îmi face mie vrăji, sa își bage vrăjile în c..r" phaaa.

| AmandinaDragan a răspuns:

Iubitorule de maimuta, traiesti in sec XXI!

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu exista asa ceva vrăji și cehesti din astea sunt pentru copii mici.

Răspuns utilizator avertizat
| Continchiscontsters a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Frate exista vorbesc cu vrajioarea alba zice ca poate să-ți adică oamenii pe care îi iubești înapoi ma duc pe watap s-o sun

| exoticbutters a răspuns:

...nu cred ca exista chestii precum vraji

| likealwayss00 a răspuns:

Pai normal dacă voi nu ați greșit cu nimic sau le făcea greșit se întorceau drept "boomerang" (dacă știi ce e ) înapoi la ea
Acum sincer nu te sfătuiesc sa faci vrăji asupra ei, probabil doar va prostește pentru ca e plictisita