| JamieLandon a întrebat:

Hei, prietenul meu a plecat in Germania. A trecut o saptamana si nu am primit vreun semn de la el. Mi-a zis ca ma anunta imediat ce isi face rost de cartela. Ce-mi sugerati? Imi fac ganduri degeaba?sad Multumeeeeesssccc!

Răspuns Câştigător
| DrowRanger a răspuns:

De cand esti cu baiatul asta? Daca e o relatie de lunga durata, cred ca ai mai putine motive sa iti faci griji, nu stiu. Spun sa mai astepti si sa te calmezi. Nu cred ca si-a gasit pe cineva acolo in doar o saptamana. Totul va fi bine happy

| JamieLandon explică (pentru DrowRanger):

E ceva serios intre noi. Nu imi fac griji pentru ca si-ar fi gasit pe cineva. Doar ca nu a dat niciun semn ca ar fi ajuns si ma tem sa nu fi patit ceva. A plecat cu un prieten de-al sau si din cate stiu tipul ala lucreaza de ceva timp acolo. Macar prin intermediul lui sa-mi fi scris un "Am ajuns cu bine, stai linistita!" Multumesc mult pentru incurajare!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si mie mi se pare cam dubios..Hai 2-3 zile, dar o saptamana deja? Nu cred ca a patit ceva, dar mi se pare urat ca n-a facut niciun efort sa-si faca rost de o cartela mai repede sa-ti scrie.
Nu cred ca ii lua o saptamana sa faca acest lucru.