| Annaa05 a întrebat:

Acum cateva luni,am fost cu un baiat o saptamana.El, a decis sa ne despartim dar am continuat sa vorbim zi de zi.Am ramas prieteni.Acum 2 zile, am iesit cu el si ne-am impacat.Insa acum mi se pare ca s-a schimbat de cand ne-am impacat.Ieri nu am vorbit mai deloc si azi la fel..de fel el ma baga in seama, imi dadea mesaje de dimineata.Acum,de cand ne-am impacat nu s-a mai intamplat asta.Inainte de a ma impaca cu el, era altfel. Imi acorda mai multa atentie desi eram doar prieteni...ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Poate simte nevoia sa faci si tu ceva.thinking

| SkyPilot a răspuns:

Greu de spus. Poate ca nu este incantat de idea de a vorbi online si ar vrea sa va vedeti mai mult. Scoate-l mai mult afara si te vei lamuri din micile semnale ce simte pentru tine.