| 2008anonim2008 a întrebat:

Acum o saptamana si un pic, o prietena foarte buna de a mea...a murit de cancer osos. Eu faceam baschet de un an jumatate, iar ea practica acelasi sport de performanta. Ideea e ca de cand ea a murit nu m-am mai dus la baschet desi chiar imi placea, pentru ca nu pot sa nu ma gandesc la ea...totusi nu stiu ce sa fac, sa ma mai duc sau nu?

Răspuns Câştigător
| dani2017 a răspuns:

Canceru osos nu se face de la practicarea sportului in nici un caz ba din contra orice sport poate preveni canceru dar si alte boli.

Daca iti place mult baschetul du-te la sala eventual daca esti nelinistita du-te si fa-ti niste analize sa te linistesti dar du-te si fa sport.

2 răspunsuri:
| Făgăraş a răspuns:

Pierderea unei persoane dragi este dureroasa şi îţi afectează din temelie întreaga existenţă. Persoanele de care ne ataşăm ne lasă un mare gol în sufletul nostru, cu care este greu să convieţuim. Părerea mea este să mergi mai departe şi să îţi urmezi visurile. Să o porţi mereu în sufletul şi în rugăciunile tale. Dumnezeu să o odihneacă cu sfinţii Săi! Hristos a înviat!

| CrissRO a răspuns:

Cum vrei bro...Asta depinde de tine