| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata sport de performanta? Cum e? Eu mi-as fi dorit sa fac baschet dar pana acum nu am avut posibilitatea de a-l practica. M-am apucat acum 3 luni (am 16 ani) si nu stiu cat departe voi ajunge dar il practic din placere

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

Nu conteaza cat de departe vei ajunge, conteaza sa te distrezi. Orice sport este bun, mai putin ascultatul de manele si spart seminte (sport national in Romania). Nu te gandii de acum daca vei ajunge mare. Daca o faci din placere totul este in regula.