| anonymoussssssssssssss a întrebat:

Am nr unei fete si am inceput sa vb cu ea pe wapp ( eu sunt tot fata,nu sunt lesby sau ceva, vreau sa ne cunoastem doar laughing) ) Ce sa vorbesc cu ea? laughing Cum sa ne cunoastem mai bine?

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Iesiti impreuna la agatat!

| Mykymu a răspuns:

Intreab-o despre hobby-urile ei, daca ii place de cineva... cauta chestii in comun. Daca nici sa vorbesti cu o persoana nu stii...

| FearIsALiar a răspuns:

Ai pus întrebarea de parcă chiar ai fi lesbiana. Poți vorbi despre filme, baieti, culori, școala ORICE

| RoxanaHemmings a răspuns:

Pai. Eu iti spun sa o intrebi prima data numele varsta etc. Apoi o intrebi cateva lucruri despre ea. Gen trupa pteferata etc. Dar la randul tau ii spui si ceva despre tine
Apoi icet incet ajungeti sa va cunoasteti. Crede-ma si eu am avut aceeasi situatie cu o fata coreeana. Iar acum ne cunoastem mai bine. Sper ca t-am ajutat

| anonymoussssssssssssss explică (pentru RoxanaHemmings):

Pai am trecut de faza cu numele varsta, scoala... ultima intrebare care i-am pus-o e daca practici vreun sporthee hee))

| Ionela1ionela a răspuns:

In primul rind intreab-o despre familia sa, cu ce se ocupa, ce iubeste cel mai mult, are iubit, intrebari pentru fete.