| cappucinno a întrebat:

Maine ne dam cadouri de craciun in clasa.Eu ii dau prietenei mele si alaturi de cadou vreau sa scriu o scrisoare. Imi scrieti cateva versuri semnificative din care sa rezulte ca o iubesc. Multumesc!

3 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Am o singura prietena pe care ma pot baza
Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna
Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe
Si tot ea e singura care are rabdare sa ma ascultewinking

| mihaibrasov a răspuns:

Versuri in rime nu pot la ora asta. Dar iti scriu ceva compus acum, nu copiat de pe net:

"Pentru mine insemni mult. Pentru mine esti parte importanta a existentei mele, un om de nadejde, un prieten, dar nu in ultimul rand, mi-esti ca o sora. Pentru mine ai facut mai mult decat a facut orice alt prieten, caci pentru mine mi-ai fost cea mai buna prietena. Acum de sarbatori iti doresc tot binele din lume si sper din tot sufletul sa ramanem prietene pentru totdeauna."

| Deyutza_4442 a răspuns:

Am o singura prietena pe care ma pot baza

Atunci cand voi plange ea imi va sterge lacrima

Si doar ei ii pot spune secretele

Si pot avea incredere ca nu ma va trada

Si doar ei azi ii pot da un cadou si o parte din bucria mea...