| CInEmAx a întrebat:

Hei TPU as vrea si eu sa stiu cum se numeste un film(etse de groaza) a rulat pe antena 1 acum cateva lui sa va dau cateva repere: era vb despre un lift care omora oameni si mai multe nu mai stiuhappy daca ma puteti ajuta si pe mine plsss dau funda mersi multhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este acesta:
http://www.youtube.com/watch?v=RBgpmNFD6xM

| KamyKaze666 a răspuns:

Fimul se numea Casa groazei presupun pentru ca si eu am vazut a fost acum pana la 2 noaptea nu?

| RockOut4ever a răspuns:

Nu stiu daca a aparut pe antena 1 dar stiu un film care se numea diavolul ( sau ceva de genul ). In film s-au blocat in lift niste oameni si au descoperit ca unul dintre ei e chiar diavolul. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?