| CInEmAx a întrebat:

as vrea sa va intreb cum se numeste un film de groaza o sa va dau detalii despre el a rulat si la antena1 acum cativa ani asadar este vb despre apocalipsa etse anul 1999 si vine diavolul pe pamant si cauta o femeie ca sa faca copil si restul nu mai stiu daca ma puteti ajuta voi plss

2 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Da, eu stiu filmul, l-am vazut o data, dar am uitat cum se numea, insa am gasit pe youtube un film despre cum spui tu facut in 1999, se numeste Relevation. fundita? big grin

| leonardo a răspuns:

Salutare. Fie este vorba de filmul cu Keanu Reeves - Constantine (dar e din 2005) fie este cel cu Arnold Schwarzenegger - End of days (din 1999).