| CInEmAx a întrebat:

as vrea sa va intreb cum se numeste un film de groaza o sa va dau detalii despre el a rulat si la antena1 acum cativa ani asadar este vb despre apocalipsa etse anul 1999 si vine diavolul pe pamant si cauta o femeie ca sa faca copil si restul nu mai stiu daca ma puteti ajuta voi plss dau fundahappy

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

End of Days(1999)-Apocalipsa cu Arnold Schwarzenegger, Robin Tunney şi Gabriel Byrne, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=SzkwtbyiaME

| Aly_6441 a răspuns:

Sds

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Buna filmul se numeste "SDS"
Oferi fundita?[plsss]

| Vladimir03 a răspuns:

Sds