| Swetlly122 a întrebat:

De la un timp mă simt foarte nașpa! E vorba despre un băiat..mai mereu mă lasă cu seen și urmează să ne vedem weekendul viitor și mi se pare cam ciudat fiindcă nu prea am schimbat multe vb pe insta ca sa zici sa ne vedem neapărat.A spus că vine el, eu vreau sa îl văd neapărat doar că are foarte multe fete frumoase și e și fotbalist și mai apare și la tv și eu...Deci sa mă duc să mă văd? De ce nu? Și cât câștigă un fotbalist portar din liga a 2 a?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar crezi ca te place? Uda cearsaful odata de 2 ori cu tine si goodbye

| Violleta2022 a răspuns:

Pe tine ce te intereseaza, baiatul sau banii lui?
Este evident ca nu moare dupa tine, atata vreme cat roiesc fetele in jurul lui, de aceea nici nu-ti scrie cand vrei tu.

| sofisis a răspuns:

"Și cât câștigă un fotbalist portar din liga a 2 a" - aia era laughing)))
Putin. Castiga putin.
Daca vine si te cheama sa iesi, iesi. Nu e cqazul sa faci din tantar armasar. Poti sa iesi la un pahar de vorba cu omul. Dar nu iti face iluzii de mai mult.

| mudokins78 a răspuns:

Mă lasă cu "seen", wekeend, insta, nașpa,. Câți bani câştigă? Ce vrei tu de fapt? Ai pus o întrebare de piţipoancă de la tv. Urâtă generaţie.