| CelebraAnonima a întrebat:

Hei, TPU! Intrebare pentru fete : daca iubitul vostru doreste sa va vada in sutien cand vorbiti pe web, ii indepliniti dorinta?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Si daca face un printscreen sau te inregistreaza, iar dupa despartire materialul apere pe internet?
Vei fi "vedeta" big grin

| Adry05 a răspuns:

Nu. Si nici n-am avut vreun iubit sa-mi ceara asa ceva.

| Ralukafay a răspuns:

Nu.Niciun barbat care iubeste o femeie cu adevarat nu-i cere sa se dezbrace sau sa faca ceva, orice daca ea nu isi doreste asta.

| Paulvasile10 a răspuns:

Voi spune asta ca baiat,daca acel baiat tine la tine chiar asa mult si ai incredere in el,o poti face,daca stii ca a mai facut asta si altor fete,atunci e clar ca el asta cauta intr-o relatie,eu spre exemplu nu am cerut niciodata unei fete sa se dezbrace la camera,desi am avut de multe ori posibilitatea asta, in schimb recunosc fara sa imi fie rusine ca am facut cu unele fete, dar foarte rar, schimb de poze nud, fiecare fata e libera sa decida ce vrea sa faca cu corpul ei

| Random123456 a răspuns:

Depinde de cat de serioasa e relatia si depinde si de el. Nu merita sa faci asta pentru orice baiat, unele lucruri trebuie sa le tii special pentru "cel ales".winking

| CinVasileeee a răspuns:

E ceva norma daca duce lipsa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IJustDeath a răspuns:

Nu! În niciun caz...un băiat trebuie sa te iubesc iubească așa cum esti, nu trebuie sa încerce sa schimbe ceva la tine.
Fi tu, fi originala...

| nicoleta0423 a răspuns:

Depinde
Dacă suntem la începutul relației atunci nu.