| XoOxXo a întrebat:

Intrebare pentru fete:Voi ati lasat pe iubitul vostru pe care il iubiti ft mult sa va atinga sanii sub tricou asa ca sa nu fie sutien pe voi? Si a doua intrebare:Ia-ti lasa pe iubitul vostru ca sa va vada in sutien?

Răspuns Câştigător
| angello17 a răspuns:

oh my *** god ok... laughing what stupid question rolling on the floor stupid girl

15 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da, l-as lasa. Well, daca intr-adevar as tine la el. Daca as fi cu unul la misto evident nu l-as lasa, dar daca e baiatul la care tin da l-as lasa. Si da, poate sa ma vada si in sutine, ca pana la urma sunt alea la mare care fac tooples si stau sa le vada toata plaja, asa ca mie de ce mi-ar fi rusine sa stau in fata iubitului in sutien? happy

| thereforyou a răspuns:

Nuuuuuuuuuu, sa nu cumva sa faci asta. Ce mama naibii in sutien te vede tot strandu' si ii restrictionezi iubitului tau? Cum naiba sa nu il lasi, doar e iubitul tau.

| Adorable a răspuns:

La varsta mea, nu!
Consider ca astfel de atingeri sunt pentru cei mai copti la minte, trecuti de varsta de 18 ani!

| Ana a răspuns:

L-as lasa ca doar e iubitul meu.

| Allexutsa_8314 a răspuns:

Da. Daca tu il iubesti foarte mult dc nu? E pana la urma ceva normal, toti avem dorinte si nevoi. Pentru un baiat este ceva firesc sa isi doreasca asta si nu vad nimic rau atata timp cat este cu iubita lui si se iubesc. In acest mod va cunoasteti corpurile si nu este nimic neplacut. Funda?

| dariaelena a răspuns:

E iubitul tau, nu e nimic rau in faptul ca il lasi sa te atinga sau sa te vada in sutien.La urma urmei, vara stai in sutien la plaja sau la strandbig grin deci te vad mai multe persoane. Poate ti'e frica de urmarea acestor chestii.Asta doar tu poti hotari, tu stii daca esti pregatita sau nu, pentru ceva mai mult.

| ghineanamaria a răspuns:

Pai am doar 14 ani si ma consider prea mica pentru asa ceva.Cred ca daca tu l-ai lasat pe iubitul tau sa faca asa inseamna ca se gandeste la sex. Daca ati facut sex inseamna ca nu are nimic daca te-a atins sau ti-a vazut sanii dar daca nu ati facut inseamna ca el de aceea te-a atins. Sper sa fi inteles ce am zis eu draga XoOxXO.

| Maria_7245 a răspuns:

Bunabatting eyelashes

Eu l`as`i lasabig grin
Si sa puna mana si sa ma vada in sutien
La faza cu sutienuthinking
Gandeste`te varathinking tot te vede`n sutien, sutienul de la costumul de baie

Fundita?batting eyelashes

| KissStarDee a răspuns:

Da normal, dar depinde si anii tai draguta!

| annndaa a răspuns:

Cum sa-l las, port capcane de soareci sub tricou in caz ca are idei de genu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa existe niste reguli... faptul ca i le impui o sa il faca sa te respecte mai mult mai ales ca in ziua de azi toata lumea isi vinde trupul atat de usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il iubesc si daca si el ma iubeste da as face treaba asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu pui problema aiurea de tot, daca l-ai lasa nu stiu din ce cauze politice dar nu ne spui ca chiar iti doresti asta si daca tot ti-o doresti ce mama naibii te opreste?

| Elena_7356 a răspuns:

Depinde de tine!

| OmGwTh a răspuns:

Esti cam crudutza pentru chestii dintrastea laughing