| sibel2000 a întrebat:

Hei TPU la scoala este un baiat care imi place si a fost cu cele mai bune prietene ale mele si cu mine nu si nu inteleg de ce si cand vreau sa vb cu el mi-e frica si prietenele mele vb mereu de el si pe mine ma deranjeaza ca a fost cu ele. Ce e de facut?

1 răspuns:
| GinaGina a răspuns:

Incearca sa te integrezi, sa fi populara, sa le povestesti pritenelor tale ca ai vrea sa-l cunosti, si ele sa te indeme ce ai putea face.
De exemplu te-ar putea lua cu ele atunci cand va fi si tipul respectiv pe care tu il placi. sper sa te ajute