| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU...
M-am indragostit nebuneste. De 2 saptamani ma gandesc doar la el, il visez si noaptea.
Dar faza este ca m-am indragostit de cine nu trebuie, de un politist de 24 de ani crying
Daca cititi ultimele mele intrebari o sa vedeti mai multe lucruri.
As vrea sa-l sun. Dar daca il sun cu numar ascuns si nu spun nimic? Sau sa il sun normal si sa tac din gura? Sau sa spun ca am gresit numarul?
Nu stiu, ajutati-ma! Nu l-am mai vazut de miercurea trecuta...

Răspuns Câştigător
| NameInUse a răspuns:

Pai, daca ti-e dor de el, il poti suna cu numar ascuns. Asa, poti sa si vorbesti cu el, fara sa stie cine esti.

| anonim_4396 explică (pentru NameInUse):

Isi poate da seama cine sunt? Adica va putea afla cine a sunat?

| NameInUse a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca suni cu numar ascuns, nu are cum.
Nu recomand sa iti dezvalui identitatea, e mult mai mare si ori va profita de tine, ori te va lua in ras. Ai grija, recomand sa treci peste si sa cauti pe cineva de o varsta asemanatoare cu a ta.
Dar sfatul meu e ca sa te ajute sa treci peste, sa *iti treaca de el*: il poti suna cu numar ascuns, si asa nu isi va da seama cine este. Eu recomand sa nu iti dezvalui identitatea. S-ar putea sa iti inchida telefonul la inceput, dar, daca insisti (ai grija, nu insista prea mult, sa nu creada ca esti obsedata) s-ar putea sa raspunda.
Te plictisesti pana la urma, ai sa vezi. Si vei trece peste.winking

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Eh, o sa iti treaca. in maximum un an nu o sa ma isimti nimic pentru el. E asa un moft, o nebuneala/prostie de momentwinking
lasa-l pe om in pace.

| AndreiWeisz a răspuns:

De ce naiba l-ai suna cu numar ascuns? laughing Suna-l si vorbeste cu el asa si gata. Astea sunt chestii de copil mic, sunam cu numar ascuns si apoi ii inchid

| Irineu a răspuns:

Ce sa-ti fac... iubirea vine cand nu te astepti, incearca sa-l dai uitarii sa te uiti la alti baieti pe Facebook, sa vorbesti cu altii, te rog sa realizezi ca este imposibila aceasta ''iubire'' pe care o porti tu. No offence

Răspuns utilizator avertizat