| Swetlly122 a întrebat:

Până acum eu ii urăm băiatului pe care l-am plăcut urări de crăciun, de Paste etc și îl băgăm în seamă și el niciodată nu dădea un semn. Acum am renunțat să mai fac asta. Chipurile chiar m-am mirat, chiar el mi-a urat un Paste fericit și i-am zis și eu la fel și apoi m-a lăsat cu seen. Dar tot mă mir fiindcă el niciodată nu a dat un semn. Tipul arata super bine și sta la mare distanță de mine și a venit și ne-am văzut o singura data. Ceea ce mă miră că la cum arată poate sa își ia o gagica din prima. Bine ca nici eu nu atât rau. Mi-a urat așa din bun simț nu ca sa se bage in seamă cu mine nu?!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e interesat in tine

| darrio2007 a răspuns:

Daca le-ai scris ca aici, nici nu mă miră că nu ti-a mai dat nici un semn. Acum si-a amintit de tine.

| Marius22222222222 a răspuns:

Cine stie?

| Dandinelle a răspuns:

Tu vrei sa inteleaga ca vrei mai mult din simple urari de politete?
Nu cred ca citeste in boabe sau poate sa citeasca printre randuri.
Poate si prin mesajele tale de craciun, paste ai dat de inteles ca e doar un prieten pe FB si-atat, pe care-l spam-uiesti cu mesaje de ocazii. Oau ce originala.
Vorbeste cu el, poti fi mai clara in ceea ce vrei, daca stai si te gandesti ca "daca" si cu "parca" trece vremea degeaba.