| Cristina1997mihaela a întrebat:

Hei TPU..sunt intr-o dilema, acum cateva zile am cunoscut un baiat e la aceeasi scoala cu mine si de cate ori de intalnim ma imbratiseaza si ma alinta (frumusete) si vreau sa stiu ma place sau macar tine la mine cat de cat..de fiecare data el se baga in seama.dau funda happy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu daca tine la tine dar de placut...te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E si normal ca te place, dar trebuie sa-ti dai seama de ceva, sa nu fie numai pentru placerea luiwinking daca ma intelegi ce vreau sa spun

| bumtzbumtz a răspuns:

Eu cred ca te place.

| Be3bitza a răspuns:

Poate a vazut la tine ca esti genu de persoana vioaie, prietenoasa sau cum esti puppy dog eyes Da... odata ce se comporta asa cu tine e posibil sa te placa sau sa fi prins drag de tine, sau poate asteapta si ceva mai mult de la tine cum ar fi o prietenie, relatie etc. ^^ mai este varianta ca unii baieti asa sunt de felul lor. depinde. Dupa mine e cum am scris la inceput :* si daca iti place de el sper sa fie totul cum vrei u bafta ^^

| S0XoSoxo a răspuns:

Poi Cristina dupa tine asa te place? adica prin cum se comporta cu tine? pentru ca sunt persoane care te alinta ca vor ceva si sunt persoane care chiar te plac si nu iti dai seama. tu fi ambitioasa si fa un pic pe indiferenta si atunci o sa iti dai seama daca te place. si daca si tu il placi dai de inteles prin cum vorbesti cu el fapte gesturi dar nu prea sumare ca dupa cine stie ce zice ca esti "disperat" incet si simplu si o sa vezi ca iese la iveala ce si cum. Bafta

| Dragoescu_Alin_1981 a răspuns:

Salut,

Daca vrei, poti sa postezi povestea ta pe site'ul: http://povesteata.eu/...O sa primesti foarte multe sfaturi.

| Cristina1997mihaela explică:

Si cum sa vorbesc cu el? ..simt ca vreau sa fiu in preajma lui sa vorbim..sunt cam timida si na... big grin