| McCcRiss a întrebat:

Hei,TPU,sunt noua pe aici. Si vreau sa ma ajutati, sa ma sfatuiti. Imi place de un baiat, dar el este frumos. adica nu s.ar uita niciodata la mine, dar cu toate astea vorbeste cu mine, stiind ca il plac, in timpul asta el cauta fete mult mai frumoase ca mine, ce ar trebui sa fac? sa ma indepartez de el? Va rog astept sfaturi.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca esti atat de nesigura pe tine acest lucru il va resimti si el si de aia nu te va considera "Suficient de frumoasa" stiu ca noi fetele avem obiceiul sa ne subestimam cand ne place un baiat care arata bine si sa credem ca nu suntem suficient, dar gandeste-te ca ala n-are altceva decat ai tu. Esti frumoasa in felul tau si il poti cucerii cu caracterul tau frumos. Arata-i ca esti o fata asa cum cauta.

| RAY a răspuns:

Nu suntem lipsiti de sentimente sa stii, are si el o nevoie emotionala, se poate indragosti de tine in timp, comunica mai mult cu el, ai multe de invatat de la el de ce sa te indepartezi, o data va inceta cu cautarea asta si poate veti fi impreuna

| Mayar a răspuns:

El vorbeste cu tine din mila, ca nu e chiar nesimtit sa te ignore sau ceva. Sa nu iti faci sperante ca te place sau asa. Vorbesti cu el strictul necesar, si vezi.ti de ale tale, ca doar nu o fi singurul pe lumea asta. Daca e asa frumos, ca un fotomodel, nu te teme, ca si de l.ai avea, cate fete ar trage la el, tot te.ar insela macar o data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iti convine tie. Stai la coada sau pleci.

| AnonimA47 a răspuns:

Băietii se uita mereu la fete frumoase si flirtează dar mereu se întorc la cea pe care o plac cu adevărat. Cred ca sunt multe fete in situatia asta inclusiv eu.si eu plac un băiat care nu simte acelasi lucru dar asta e măcar suntem amici si mă bucur de asta pentru ca e foarte dragut si mă sfatuieste cu privire la băieti.