| OaNaArEcOnTpEtPu a întrebat:

Am o prietena foarte buna si ne-am hotarat sa ne luam ceva de Craciun! Ea are 11 ani, e rebela.
Ce credeti ca i-as putea lua? Sau i-as putea face?
Fundita![Scuzati categoria]

6 răspunsuri:
| AnaMaria1453 a răspuns:

Pai ea are 11 ani si e rebela... poti sa-i faci o pereche de blugi rupti, ii "imprumuti" o pereche de blugi de ai ei, ii tai cu lama /foarfeca/razatoarea si ii faci funky sau ii poti lua un tricou larg si colorat sau ii poti face cadou o bratara mai cool sau ceva personalizat... funda?

| Cristina8145 a răspuns:

Un lantisor cu o bufnita sau o mustatalaughing un inel pentru genul ei. ceva care sa fie legat de craciun ( o cana spre exemplu). ceva legat de idolii ei. Sper ca ti-am fost de folos.

| xDianne a răspuns:

Accesorii, ceea ce le place fetelor cel mai multbatting eyelashes.

| Sara67 a răspuns:

Tinand cont de varsta care o are, poti sa-i iei un animalut de plus care canta

| Miaauu a răspuns:

Un ursuletbatting eyelashes, o papusa, o bluzita, o cutie de bomboane, o caciulita tip mos craciun, o esarfa, o bratara, sau ceva personalizat.o cana cu o poza de a voastra..nu consta mult..pana in 20 de lei. Sau ma simplu, intreab-o pe ea ce isi doreste. Funda?batting eyelashes

| byby965 a răspuns:

Pai te'ai gandit la un tricou funky sau la vreo bratara gen rockwinkingbig grin