| Adry05 a întrebat:

Mda, as vrea sa va zic ceva, si inainte de a sarii cu fel de fel de raspunsuri rautacioase, ganditi-va bine! Mai bine nu postati decat sa va apucati sa jigniti pe aiciwinking. T/A, ce-i cu categoria asta? Sincer, ce faceti voi mai exact acolo, din cate am vazut eu, mi se pare ca va jigniti voi intre voi caa.straight face Sa nu zic acum. Chiar va place asa sa va jigniti si sa va bateti joc unii de altii? Sincer. Mi se pare o tampenie! Repet: fara raspunsuri jicnitoare, nu suntem la t/awinking.

3 răspunsuri:
| Adry05 explică:

@eurynomus nu ma refer la asta. Ma refer ca fara sa le faci nimic, te ataca. Mie mi s-a intamplat. Am pus o melodie, o parodie facuta la adresa manelelor, fara sa jignesc pe nimeni, au inceput cu fel de fel de insulte. Am postat pe t/a pentru "amuzante", avand impresia ca e amuzanta faza. Daca vrei sa vezi, intrebarea precedenta arata cati de multi oameni inculti pot avea cont pe TPU. Si @razvan, asta e, am scris la nervi.

| eurynomus a răspuns:

Si ce e rau in asta sa jignesti cand dai de un dobitoc care te ataca?

| Razvan94 a răspuns:

Jignitoare*