| anonim_4396 a întrebat:

Heii! acum cateva zile i-am zis celei mai bune prietene toate secretele si problemele mele pentru ca aveam nevoie de cineva cu care sa discut si ea zicand ca ii pasa de mine a ajuns cea care a aflat dar azi eram cu un tip si m-am intalnit cu ea si cu cateva colege deale ei. una dintre fete a inceput sa-si bata joc de mine iar prietena mea a inceput sa rada in hohote. tipul cu care eram m-a sustinut dar prietena mea a ras mai tare dacat tot grupul si nici nu si-a dat seama ca m-am suparat pe ea!
intrebare: ce sa fac? cum si ce sa-i zic? sa o iert?

Răspuns Câştigător
| HuBBaBuBBa_9527 a răspuns:

Pff.straight face
Si eu am trecut prin asta.
Eu aş zice ceva de genu in momente de astea " Gandeşte ce`ai facut si după vorbeşte! "
N-are rost! Mai ales daca a fost si de fata cu baiatulstraight face[ Eu ma`s fi simtit prost]sad
Si totuşi sa inceapa sa rada straight face...Eu una nu mai vroiam sa dau ochii cu ea.
Cum crezi tu.[Dar daca ia`i spus secrete.asta e partea nasoala... poate zice si la "altele" ]

5 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Mda.la fel am patit si eu cu o fata.Ii spuneam tot dar dupa ma trezesc ca zice la toata lumea.Eu ce am facut:nu am mai bagat`o in seama si nu am mai iesit cu ea afara.Simplu! Acum doar ma salut cu ea si gata intre noi nu mai poate exista nici o prietenie.Si-a mancat toata omenia.

| akaa a răspuns:

Cu asa prieteni nu trebuie sa iesi. Nu trebuie sa ii ierti. Ar trebui sa ii fie rusine. Asta este un gest urat din partea ei si da dovada ca nu este o prietena buna.

| AugustaD a răspuns:

Hmm. n-ar trebui so ierti dar nici nu tine ura pe ea ca nu e bine eu zic sa nu o mai bagi in seama...(sa o evitzi)

| mihai1996 a răspuns:

Ar trebuii sa discuti cu ea si sa ii spui ca te-a ranit si daca poate sa nu o mai faca daca nu inseamna ca nu te crede prietena pentru ea...

| alexuta_4753 a răspuns:

Nici cum.eu una nas iertao se va repeta la infinit.nu merita sa te destainui unei asemenea fiinte.