| Denisa a întrebat:

De vreo 3 ani un baiat tot incearca sa "ma combine". Eu mereu i-am spus nu, pentru ca il vedeam doar ca pe un simplu si drag amic. Penultima data cand m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si i-am spus nu, s-a suparat. El care mereu se baga in seama cu mine acum ma ignora, nici macar nu ma saluta daca ne intalneam in club. M-a deranjat pentru ca, imi era foarte bun prieten (asa il vedeam eu) dar il ignoram si eu. Ultima data cand ne-am intalnit el era putin beat, a baut cam o bere in acea seara (eram in club). Nu m-a bagat in seama si nu a vorbit cu mine dar dansa tot prin jurul meu, pana cand m-a luat in brate si mi-a zis la ureche ca a aflat ca m-am despartit de prietenul meu si ca, daca acum fiind libera nu vreau sa fiu cu el impreuna. I-am spus nu, stiind (din surse mai mult sau mai putin sigure ca isi cam bate joc de fete si are mai multe relatii) ca are o alta prietena. A inceput sa tipe in club ca nu are, ca pe mine ma iubeste, apoi i-au dat lacrimile dar eu nu l-am crezut. M-am dus si am dansat cu grupul meu. A stat putin la masa trist si apoi a dansat cu niste fete. Faza e ca iar nu mai vorbeste cu mine. Ce credeti despre el? Oare tine la mine sau totul e un joc? Am facut bine ca nu i-am acceptat propunerea? (tipul e foarte frumos).

8 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Daca intr-adevar te iubeste o sa se tina dupa tine si pana la urma o sa fiti impreuna.
Eu asa am facut 5 ani cu prietena mea si a meritat happy Pana la urma va trebui sa cedezi si sa-i dai o sansa, de ce sa nu faci asta mai devreme decat mai tarziu? tongue

| Denisa explică:

Apropo, el e mai mare ca mine cu 2 ani, are 19happy

| SlowLikeSnow a răspuns:

Se vede ca tine mult la tine. Daca e mai afemeiat poate ca si-a dat seama cat insemni pentru el.

| miruna013 a răspuns:

Daca e foarte frumos si ai chef de distracatie te-ai putea "juca" un pic cu elsmug

| piktor a răspuns:

Daca si de la o bere te imbeti...las`o frate
e`un pampalau... ia altu ca sunt destui happy

| Sinedd a răspuns:

Omul cand e beat nu minte.

| Gugletizaa a răspuns:

Din cate imi dau seama... o fi el un fustangiu, dar tine la tine mult. De ce sa pierzi ocazia asta? Mai ales daca e si frumos tipu'. Baietii pot avea multe fete si nu imi dau seama daca e doar un joc sau e pe bune, oricum.eu zic sa il accepti. sunt alte fete care ar da orice sa se indragosteasca nebuneste de ele un bunochee hee. si mai ales sa strige in tot clubu ca pe tine te iubeste :X:X

| Monstrul a răspuns:

Atata timp cat a plans eu cred ca te place...
Un baiat nu ar plange in fata unei fete...doar daca ceea ce aude il raneste foarte tare.
Eu zic sa ii dai o sansa