| Senorita2000 a întrebat:

Heii,TPU!
Am o >curiozitate Acum ceva timp un baiat pe care il cunosc destul de bine,inainte de un spectacol pe scena(in care eu eram partenera lui la dansuri)m-a imbratisat din senin si nu mi-a mai dat drumul. Apoi,a doua zi, s-a nimerit sa fie ziua mea de nume..si el m-a pupat o data asa,pur si simplu si apoi de doua ori pe obraz, si mi-a dat si o imbratisare.In timpul acesta, o prietena era foarte suparata pe mine si nici macar nu a vrut sa serveasca nimic din ce am pregatit pentru acea zi si eu m-am dus la ea...cand am vazut-o ca e suparata am intrebat-o ce are si nu a vorbit cu mine(era geloasa,mi-a zis apoi). Cand am vazut ca eu sunt cauza supararii ei,m-am intristat,normal,si respectivul a venit iar la mine si m-a luat iar in brate si a zis sa nu fiu suparata,sa nu o bag in seama etc. happyFaza e ca am primit mai multe parareri,si cateva persoane au zis ca baiatul respectiv se da la mine pentru ca ma place. Eu nu stiu ce sa cred! Ma puteti ajuta, va rog? happy
Fundaaa! big grin

Răspuns Câştigător
| HelloItsMe1 a răspuns:

Daca tii la prietena ta, lasa-l balta pe acel baiat, insa daca tu vrei si o relatie cu el incearca sa ii explici ca tu nu vrei sa renunti la nici unul din ei, poate va intelege. Insa daca tu vrei sa nu se mai dea pe langa tine spune-i clar ca nu e genul tau. Sper sa te ajut. Funda?!

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Pai... nu iti este clar? Te place.
De asemenea si prietena ta il place.
Tu ce vrei?

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Dacă nu îți place de băiatul ăla, explică-i prietenei tale și spune-i și lui să te lase în pace. Dar dacă ții la amândoi, încearcă să le explici și unul și altuia. Dar dacă prietena ta continuă să fie geloază, înseamnă că nu te merită ca prietenă. Prietenii nu se poartă așa.

| TheRealDaniel a răspuns:

Depinde la cine tii mai mult ...incearca sa gasesti o cale incat sa-i ai pe amandoi.

| Senorita2000 explică:

Multumesc tuturor! M-ati ajutat enorm toti! Si adevarul e ca eu tin la amandoi mult, dar acum, prietena mea, are alt prieten..deci e in regula! V-as da funda la toti, dar din pacate trebuie sa aleg! sad

| Andrada0025 a răspuns:

II esti draga.

| criss753 a răspuns:

Eu cred ca baiatul respectiv s-a indragostit de tine, si vrea sa fiti impreuna, iar prietena ta era geloasa si dorea si ea sa faca cunostinta cu baiatul respectiv. Daca socoti ca baiatul respectiv s-a indragostit de tine propune-i intilnire sau asteapta sati propune el! Bafta si succese!