| alexanndra a întrebat:

multi au impresia ca am gresit! Iubitul meuu este mai mic ca mine cu un an.Pe noi nu ne. a deranjat varsta pentru ca ne iubim, am fost impreuna 5 luni dupa care dintr. o prostie ne.am despartit, eu i.am acordat o a doua sansa dar dupa o luna ne.am despartit din nou si el ca sa ma faca geloasa s-a combinat cu fosta lui iubita care este si prietena mea si este mica si naivabig grin.Eu nu am putut suporta imensa durere a despartirii am avut puterea de al ierta si acum suntem impreuna de vreo 2 luni si bineinteles ne certam pentru ca este si normal ca in relatia de cuplu sa existe si ceruri.Acum o saptamana am fost prin oras cu prietenii si in masina cand ne intorceam acasa ne.am pupat intre noi.pe gura big grin dar doar un pupic ca pe obraz el cu prietenele mele si eu cu ele, dar am promis ca nu mai repetam faza dar la scoala el m-a sarutat si eu m.am dus la ora dar cea mai buna prietena a mea care e si o buna prietena de a lui era afara si el a pupato (pe obraz) si a imbratisat. o ceva ce era normal. Dar el nu stia ca eu eram la geam si am vazut cum eu ii facea semn sa o pupe pe gura ea refuza dar el tot insista si ea refuza si atunci m-a vazut la geam.Eu normal ca m.am suparat si nu am mai vb cu el 2 zile. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| justmeesb a răspuns:

Dupa mine certurile si impacarile astea nu duc la nimic bun, cred ca ai nevoie de cineva mai matur. sunt normale si certurile dar din ce zici tu la voi sunt prea dese!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa incepi prin a nu mai implica alte persoane in relatia ta. Daca zici ca azi iesim cu ai tai sai cu ai mei, bine. Dar nu o fa prea des.De aia sunteti impreuna sa petreci cat mai mult timp doar voi doi pentru a vedea daca intr-adevar sunteti compatibili

| Alexandraa_1647 a răspuns:

Sincer e o prostie, ceva imatur! in primul rand nu ai stiut sa il ti langa tine! certurile nu sunt bune la nimic, o sa varaciti la un moment dat daca continuati asa. nu va mai certati, incercati sa discutati! comunicarea este cea mai importanta!
bafta in continuareeekiss