| jojogyna a întrebat:

Heii vreau sa imi dati un sfat.m-am despartit de fostul iubit acum o luna, chiar daca ne-am despartit mai vorbim pe facebook, imi commenteaza la poze si cand eram impreuna nu facea asta, ne-am deaspartit din cauza mea, am fost cam neglijenta si cam nepasatoare cu el,,, el mi-i-a zis daca ne vedem ne impacam, dar nu stiu oare sa ma mai impac cu el? eu totusi cred ca are pe altcineva acum, si nah

Răspuns Câştigător
| BeatriceL90L a răspuns:

Incercarea moarte n-are! Mai ales daca spui ca tu ai fi de vina, atunci vezi vreun risc in a va impaca? Eu nu cred! Incercati!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este timpul să-ți faci ordine în sentimente!
Pa, pa.

| Reea6 a răspuns:

Gandeste-te bine daca vrei sau nu daca iti placea cum mergea relatia voastra si la tot ce tinea de ea daca consideri ca ai vrea sa va impacati vorbeste cu el deschis daca a mai fost cu cineva cand erati despartiti si daca are pe cineva in momentul de fata

| KenTuu a răspuns:

Mai lasa-l un pic ca sa vezi daca regreta sau nu. daca te cauta in continuare sigur nu are pe alta happy