| jojogyna a întrebat:

Heii vreau sa imi dati un sfat.m-am despartit de fostul iubit acum o luna, chiar daca ne-am despartit mai vorbim pe facebook, imi commenteaza la poze si cand eram impreuna nu facea asta, ne-am deaspartit din cauza mea, am fost cam neglijenta si cam nepasatoare cu el,,, el mi-i-a zis daca ne vedem ne impacam, dar nu stiu oare sa ma mai impac cu el? eu totusi cred ca are pe altcineva acum, si nah

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, o relatie nu este un joc in care intri si te retragi dupa bunul chef sau plac. De obicei este bine sa mergem inainte, nu inapoi innodand vechile relatii esuate, indiferent de motivul despartirii.

| jojogyna explică:

Inca maii tin la el. cand il vad pe fb simt de parca mor, si de 2 zile nu mai vb cu mie pff crying((