| monycutzza a întrebat:

Hello. Cam ce cadou as mai putea sa-i fac iubitul meu sărbătorind 1 an de relație? Idei. Funda

18 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Un test de sarcina pozitivwinking

| Bizon95 a răspuns (pentru danbnz):

rolling on the floor

si eu care voiam sa ii sugerez o centura de castitate pentru baieti

insa un test de sarcina pozitiv E MUUULT MAI TARE
mai ales ca am inteles ca se gasesc pe OLX (NO SHlT) rolling on the floor

| danbnz a răspuns (pentru Bizon95):

Daca stau sa ma gandesc mai bine, si ca farsa sa fie mai elaborata, i-as face 2 cadouri:
Primul, testul pozitiv, sa intre in agonie lover boy, al doilea o cutie frumos impachetata care sa contina alta cutie frumos impachetata... matroska style, intelegi tu ideea, si in ultima cutiuta biletelul catre extaz... "a fost doar o farsa" plus cadoul propriu ziswinking

Poate sunt eu mai glumet sau neconventional, dar apreciez mai mult un cadou neobisnuit sau amuzant decat ceva casual.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O cină romantică asta cred ca i ar plăcea, merge ti amîndoi la un restaurant si mîncati, simțiti va bine, tu ce varsta ai?

| Frank51 a răspuns:

Cel mai bine era daca stii ca vrea o chestie de mult timp si nu a reusit sa o cumpere, dar mno daca nu stii atunci merge un parfum, un tricou personalizat(sa fie cu ceva ce ii place, gen muzica, jocuri, dar nu indecent), tu stii mai bine la ce se asteapta.

| Goete a răspuns:

Fa-i o surpriza cu o noapte nebuna impreuna cu tine si o prietena de-a ta happy

| monycutzza explică (pentru Goete):

Interesant raspunsul tau dar nu ne caracterizeaza.

| Goete a răspuns (pentru monycutzza):

Cateodata nu avem curajul sa ne aratam partenerului adevaratele dorinte sexuale, sau poate nici nu le cunoastem cu adevaratwinking

| Yurisa a răspuns:

Am niste argumente pro si contra pentru anumite sugestii de aici laughing
1. Parfum. E o idee buna daca ai bani de cheltuit. Eu prietenului meu i-am luat parfum de 300 de lei am zis ca nu mai mananc luna aia laughing daca vrei o alternativa ieftina, NU RECOMAND AVON. In schimb parfumurile de la Zara sunt ieftine si mai cu stil ca sa zic ceva. Am fost placut surprinsa de ele.
2. Sa inviti o prietena si sa "va distrati" impreuna. Mda nu stiu de tine dar eu sunt o tipa plina de insecuritati. Viata nu e ca in filmele p*rno, nu mi se pare ca e cea mai buna idee sa sarbtoriti ceva atat de special.
3. Ceas. Ceasul este un accesoriu personal, este greu sa alegi un ceas si sa ii placa cu adevarat. Daca nu ti-a transmis subtil ce model vrea si de care eu zic ca nu merita sa arunci bani pe ceva ce s-ar putea sa nu poarte. Ceasurile de calitate sunt extrem de scumpe
4. Aparat de ras, nu e o idee rea, dar la fel, prietenul tau stie ce fel de aparat e potrivit pentru el. Daca nu ti-a dat indicii subtile despre ce vrea exact nu e o idee foarte buna.
Pana la urma un parfum de calitate, daca te tine buzunarul e o idee buna.
In loc de ceas poti opta la o bratara cu o curea din piele de la Fossil sau Lotus. Am facut si eu un cadou asa si chiar a meritat sa dau banii pe asa ceva (am dat 150-200 de lei cam asa)
Puteti iesi la padure la un picnic daca e frumos afara, poti sa faci un portret la comanda cu voi doi (sau il poti face chiar tu daca ai talent). Poti sa ii iei un articol de imbracaminte si sa iti iei si tu unul la fel, sau ceva asortat sa va potriviti. Vezi tu ce faci big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine pe tocuri de 15 cm super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfum, ceva mai scump de la AVON. Sau dacă vrei ceva și mai scump atunci mergi la sephora. Am un magazin sephora într-un Mall din oraș, m-am crucit când am văzut cât costa un parfum la sephora Și 1400 lei un parfum.

Un aparat de ras electric sau aparat de ras de la Gillette FlexBall. O cană cu mesaj personalizat, un breloc cu mesaj personalizat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum, un spray, un deodorant, un gel de duș, o cravată, un hanorac, un ceas sau o apă de gură.

| adryang78 a răspuns:

O lenjerie sexy și o partidă ca în filmele xxx cred că l-ar impresiona cel mai mult.winking

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Ai putea sa te duci la un artist de strada care face portrete si sa ii spui sa iti faca un portret cu voi doi

| AlexAL275 a răspuns:

Un ceas, un parfum sau o fotografie cu voi doi în ramă.

| TatianaIstrate a răspuns:

E un pic mai piperat ca pret, dar mie mi se pare tare mai ales daca e adrenaline junkie: un zbor cu parapanta. Eu am incercat de aici https://www.complice.ro/cadou/flying-journey/ si nu mi se pare chiar de neatins ca pret. Iar daca nu e genul aventurier sunt si multe alte experiente cool. La multi ani impreuna

| alebarim89 a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva imbracaminte (tricou, camasa, cravata, manusi, bluza, curea )daca ii cunosti marimea sau adidasi, parfum, portofel, ceas, poti sa ii faci tu un tort, ceva personalizat (bratara, tricou, cana cu pozele voastre, tablou ) un lant sau inel daca poarta, o carte, incerca sa te gandesti ce hobby-uri are si sa ii cump ceva legat de ce ii place.
O idee draguta este sa ca cumparati 2 bratari personalizate cu un mesaj (una pentru el, una pentru tine ) sau ceva super sa va faca cineva porter din creion (se poate doar ducandu-i o poza si iti face un tablou cu voi happy )

| GIFTERRA a răspuns:

Salut,

Tinand cont ca sarbatoriti un an de relatie, as recomanda un cadou pe care sa il pastreze si sa isi aduca aminte de ocazia cu care l-a primit de fiecare data cand il vede. Astea ar fi recomandarile mele:

1. Set Tricouri "Where Is My Puzzle Piece"pe care sa le purtati amandoi: https://gifterra.ro/......ru-cupluri
2. Set Tricouri "Love One Another" pe care sa le purtati amandoi:
https://gifterra.ro/love-one-another-tricouri-personalizate-pentru-cupluri
3. Tricou personalizat cu mesajul "Asa arata un iubit legendar" sau alt mesaj care crezi ca i-ar placea:
https://gifterra.ro/......ru-barbati
4. Tricou personaliat cu mesajul "I Love You Beary Much!" sau alt mesaj care crezi ca ar fi amuzant pentru el:
https://gifterra.ro/......ru-barbati
5. Orice tricou din categoria "Mesaje de dragoste" pe care poti sa le personalizezi cu un mesaj care sa ii aduca aminte de tine
https://gifterra.ro/tricouri-personalizate/tricouri-mesaje-de-dragoste

In plus, ai 10% reducere la orice comanda folosind codul TPU10.

Mult succes!