| Maria200197 a întrebat:

Peste aproximativ o luna se implineste 1 an de cand eu si iubitul meu suntem impreuna. As vrea sa ii fac un cadou dar nu foarte scump. Va rog, imi puteti da niste idei dragutee?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Fa 365 de biletele in care vorbesti despre voi. Si scrii chestii gen :
- a fost minunat ziua de x cand...
- te iubesc pentru ca...
- mereu mi-am dorit ca baiatul visurilor mele sa... asa cum esti/ faci tu
etc.
Si ii daruiesti o cutie impachetata frumos plina cu aceste biletele.
Poti sa folosesti notite de acelea colorate, ca sa fie mai multe culori.
Sau poti sa iei notite albe si le colorezi tu cu carioci cu inimioare si ce vrei tu.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un tricou/cana sau perinita personalizata cu poza voastra

| fotomatic a răspuns:

Un cadou ieftin si de mare efect poate fi o cana sau o perna in forma de inima cu fotografia voastra si un mesaj. Te poti inspira de aici: http://www.epersonalizari.ro/

| neutrino a răspuns:

O masina mai ieftina.

| Maria200197 explică (pentru neutrino):

Mai ieftina asa de 20 000euro.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce e cel mai frumos cadou? O scrisoare de la tine, in care sa-i spui tot ce inseamna el pentru tine, cum vezi tu relatia voastra, cat de mult il iubesti etc etc.
Asta mie mi se pare cel mai frumos cadou, pentru ca e din suflet.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristicata98 a răspuns:

O bratara sau un lant.