| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat caruia i se spune,, dresor de cobre " daca intelegeti ce inseamna...Acest baiat este mai indiferent de fel, spre exemplu pe facebook nu vorbeste cu mine decat daca intru eu in vorba cu el, dar la scoala ma saluta si vorbeste cu mine.
Nu pot sa imi dau seama daca ma place...ce credeti ca ar trebui sa faca daca m-ar placea? Sau cum as putea sa imi dau seama daca ma place? Si ce ar trebui sa fac ca sa se ataseze mai repede de mine?

4 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

"dresor de cobre"
laughing

| Maskeried a răspuns:

Nu inteleg ce vrea sa insemne "dresor de cobre", insa exista o moda in radul baietilor din secolul XXI sa se lase abordati, decat sa abordeze. Deci fa asta daca vrei sa aflii. E posibil sa ii placa de tine, insa nu vei sti sigura si mie mi-ai dat prea putine detalii pentru a ma afirma.

| nutellasicobreala a răspuns (pentru Maskeried):

Dresor de cobre...cobra este ce are baiatul in fata!

| nutellasicobreala a răspuns:

Orice ar fi nu e panica, man