| Sofia997 a întrebat:

Hello. Sunt împreună cu un băiat de câteva săptămâni. El nu este genul de persoană foarte afectuoasă. Are și un program de lucru mai încărcat și este obosit. Este un pic mai distant și în perioada asta cu sărbătorile se face 1 an de când a murit mama lui. Oare asta sa fie motivul pentru care este așa? El a zis că e o perioada mai proasta pentru el și nu are chef de nimic

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prostiile astea de sărbătorii te baga în depresie dar dacă îl iubești și ii arăți asta va zimți asta

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil.

| OldSoul a răspuns:

Probabil asa e el, si asa o sa fie mereu.
Sau pur si simplu nu se regaseste alaturi de tine si de asta e distant.
Oricum ar fi, in opinia mea, nu e de bine pentru tine.

| blackann a răspuns:

Este posibil. Dar sunteti impreuna de cateva saptamani doar, la ce te astepti? Poate omul se deschide mai greu.