| AlexanndraFlorentina a întrebat:

Hello TPU, facem "secret santa" la scoala iar eu trebuie sa ii iau cadou unei fete pe care nu o cunosc mai deloc si e foarte tacuta.
Cateva idei? Nu foarte scumpe.

5 răspunsuri:
| wexceptional a răspuns:

Mergi o plimbare in Jumbo si vezi ce gasesti o esarfa sau o ciocolata scumpa

| alexandraad a răspuns:

Un săculeț de Crăciun, gen șoseta de aia cu dulciuri, ciocolata, brățară, poți sa mergi sa te uiți in magazine la ceva semnificativ.

| mihaiaici a răspuns:

Hei Alexandra,

Cred ca poti merge pe un termos, niste ceau cu biscuiti/ciocolata.(ca stiu ca ei iubesc ceaiul)

Chiar si niste happy socks, impachetate frumos, ar arata foarte bine.

Poti arunca o privire aici pentru mai multe idei:
https://www.felicitarium.ro/......e-craciun/

| AlexanndraFlorentina explică:

Apreciez ca ai citit întrebarea, sunt la școala in Anglia iar aici mergem fizicwinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AlexanndraFlorentina):

Tu nu ai scris clar in intrebare ca nu esti în Romania, cine vrei sa ghicească? Te a trimis cineva in Jumbo care este in Auchan, dar in Anglia clar nu ai Jumbo, ce varsta ai tu ce varsta are fata, în ce clasa esti? Vad ca esti fată, de ce este obligatoriu sa i faci cadou altei fete? De obicei băietii le fac cadouri fetelor peste tot in lume, nu numai în România. Deci cu atît mai mult ca nu cunosti bine persoana căreia trebuie sa i faci cadou, nu stii ce îi place, tu la ce cadou te ai gîndit sa i faci? Ea este româncă? Mult succes.