| victoriabeckham a întrebat:

Hellohappy. Unde pot sa gasesc si eu in Galati, niste verighete de argint? si cam cat m-ar ajunge ca si pret? Multumeeeessschappy!

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Gasesti la Winmarkt Modern, la parter, iar preturile variaza de la 20 - 180 lei pe bucata, in functie de model. Eu le-am cumparat si le-am facut cadou parintilor mei care au avut nunta de argint anul asta si am dat pe doua verighete 95 lei, una cu un model mai finut pentru mama si una mai sobra pentru tata. Spor la cumparaturi!

1 răspuns:
| Lace a răspuns:

Poţi alege după site-ul acesta :
http://city.eva.ro/......alati.html
Mult succes!