| anonim_4396 a întrebat:

Hey big grin
Ati auzit cumva de tablele Ouija?
Se gasesc cumva prin Galati?
Daca nu, se gasesc in Romania? Cam ce pret ar avea?

Răspuns Câştigător
| Tania_9268 a răspuns:

Ouija se pot confectiona si de tine. Nu mai tin minte exact ce trebuie sa faci.eu am avut o experienta din curioozitate acum un an cu aceasta tabla, dar iti garantez ca daca nu esti vizitata sau nu simti nici un fel de prezenta zilnica asupra ta, nu se va intampla nimic. De cumparat ...se gasesc dar nu in Romania, am fost tentata sa imi iau una dar din Anglia, si costa extrem de mult. uite-te la poze sau pe youtube la cum arata aceasta tabla...i-a o foaie scrie numerele si alfabetul pe ea.si ce mai trebuie.i-a un pahar sau un cerc si e cam acelasi lucru ca tabla. Cel mai ok ar fi sa faci asta cu 2 sau mai multi prieteni care au aceeasi curiozitate ca tine si aceeasi frica fata de spirite sau altele. Daca nu esti bantuita sau ceva de gen.nu face asta, dupa o sa regreti daca o ti se intample ceva.

3 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Hei. Poti sa ma crezi nebuna oricum nu`mi pasa da ai grija cu chestiile astea. De ex. cu tablible Ouija sau cu diagramele, daca te joci cu tablile Ouija poţi deschide portale spre iad. Da` dacă ma crezi bine daca nu treaba ta...

| Tania_9268 a răspuns:

Funda?smug

| Johny_John_1990 a răspuns:

Poate fi si confectionata manual dar trebuie sa pui semnele "satanice" corecte