| Cosmin_Stan_1997 a întrebat:

Help me! Cum pot sa imi fac si eu o prietena!
P.S: sunt clasa a6-a am 12 ani!
Va rog raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| GHoST013 a răspuns:

Incearca sa socializezi. Ai tot timpul din lume sa-ti faci o prietena esti abia clasa a 6-a.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Printre colegele de clasa, sau din scoala cu tine!

| Crisstinayy12 a răspuns:

Pai ai putea sa iti gasesti o fata pe stilul tau sau sa incerci sa iti scoti stilul in evidenta pentru a te stila, de alte fete daca stii ce zic.

Cu stil, eu. I don't know si WHY all boys likes me? Sper ca am scris corect

| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu o fata cunoscuta cu care te intelegi bine, scoate-o in oras si spune-i ca vrei sa fi cu ea

| Cosmin_Stan_1997 explică:

Este o fata de care imi place are 13 ani eu am 12 cum pot face sa fie cu mine avand in vedere ca eu sunt cu un an mai mic ca ea?!?!?