| Bryanita2011 a întrebat:

Eu am o multime de prietene dar nici una nu este cea mai buna prietena a mea... ele au alte prietene cele mai bune. De unde imi dau seama care este cea mai buna prietena a mea? please help... (vreau raspunsuri serioase) Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga bryanita nu exista asa ceva prietena cea mai buna. poate tu stii ca este dar in final esti dezamagita.nu e mai bine sa ai mai multe prietene decat una buna dar de fapt este reawinking?

2 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Vei vedea atunci cand ati va fi greu cine ramane langa tine si cine nu.

| Just4Joker a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... urmareste-le si vezi daca se comporta sau fac gesturi ca tine, inseamna ca atunci te respecta si vor sa fie ca tine... am vazut pe la colegele mele laughing