| Cosmin_Stan_1997 a întrebat:

Ajutor spuneti-mi cum sa fac sa imi fac o prietena vreau sa mentionez ca este colega mea de clasa help me! Dau Funda! Raspunsuri Serioase!

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Zi-i ca ai doua bile la film (vezi unul care ruleaza acum) si ai vrea sa o chemi pe ea cu tine. Daca cat de cat va impacati, n-ar sa refuze. Daca nu ai vorbit aproape de loc cu ea. Incearca sa intri in vorba cu ea cand sunteti in grup la pauza. Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ea, comporta-te frumos cu ea. Afla ce pasiuni are si daca iti plac si tie le puteti face impreuna. Fii sincer cu ea, fa-i complimente, iar cand lucrurile vor merge bine intre voi, iar tu vei simti ca si ea tine la tine, ai putea sa-i marturisesti ce simti. Fii curajos si nu te lasa intimidat.