| ioanaccc a întrebat:

Hey ^^. Am o intrebare pentru baieti : Cum ar prefera un baiat sa-i spun ca il plac? happy Ms. mult :*. Funda PStongueot raspunde si fetele. :*

Răspuns Câştigător
| PotHed a răspuns:

Depinde de fiecare, daca il cunosti bine sunteti prieteni scenariu ar fi urmatorul:

Il vezi stand undeva cu putina lume in preajma, asigurandu-te ca i-ai dat de inteles suficient ca il placi aseaza-te langa el, si intreaba-l ce face.
Daca continua sa vorbeasca cu tine si il vezi ca se simte bine in compania ta, saruta-l.

No more words ^^

Succes!

6 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Direct,dar daca nu il cunosti si nu vorbiti mai bine intri in vorba cu el cateva zile,eventual il lasi o saptamana,doua sa se acomodeze cu tine, sa te cunoasca si apoi ii spui in fata, dar intr-un fel jucaus

| Broadband a răspuns:

Scurt si la subiect

mie asa imi place

| RzzV a răspuns:

Cum: simplu cu gura. Cand: seara de preferat.

| alafaranume a răspuns:

Spune-i ca il placi si cand nu se uita fix la tine il pupi pe obraz ...nu exagerat ca dupa te vede disperata

| AlexandruVlad432 a răspuns:

Buna,direct, sau mai "interesant" prin biletele sa ii spui sa va intalniti big grin

| andrey96 a răspuns:

Sa ii spui tu nu o prietena, pe cat posibil in fata...sau sa existe macar o relatie de amicitie intre voi ca asa mere si mesu si telefonul.Si sa nu fie rusinos ca s-ar putea sa nu mai vorbeasca cu tine! Grija!