| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum as putea sa ii spun baiatului pe care il plac ca il plac tinand cont ca nu suntem prieteni, ma stie doar ca sora unui prieten de a lui, nu am id-ul lui dar il am la prieteni pe facebook si mai vine cateodata la mine in cartier dar nu prea sta decat forte rar in grupul meu de prieteni? Dau fundita.

6 răspunsuri:
| DeliaMarius a răspuns:

Ai spus ca il ai pe facebook.bun. Daca are la informatii id-ul, poti sa il iei si sa vb cu el. Sau mai simplu, lasa-i un mesaj pe facebook in care sa ii spui ce simti pentru el si ce iti doresti si pe urma poate iese o intalnire! Bafta!

| Bombonikk19 a răspuns:

Stiu ca e extrem de greu dar trebuie mai intai sa intri in vorba cu el apoi daca iti place in continuare fa'l sa isi dea seama de asta ori spune'i tu...incercarea moarte nu arewinkingSUCCES:*

| Cedry2k1995 a răspuns:

Iti zic eu ca baietii nurefuza fetele cand intrebati daca vrea sa se combine cu tine. si ai putea sa ii lasi niste commuri pe fb.si de acolo cand iti raspunde la commuri pune-i pupici inimioare si apoi cerei id de mess. dupa ce ai facut rost de id lui de mess. trebuie e ca si rezolvatalaughing fai avansuri si apoi ntreabal daca vrea sa se combine cu tine. dar ai rabdare nu toaste in aceeasi zi. dureaza maxim o saptamana de vorbit pe messtongue spune-i k il placi si ca ai vrea o relatie serioasa cu el. baietii asta vor. relatii serioasetongue sper ca te-am ajutat fundita?batting eyelashes plzzzbig grin

| negru30 a răspuns (pentru Cedry2k1995):

Cat de mare sa fie avansul tinand cont ca are capacitate de 1, 6

| Cedry2k1995 a răspuns (pentru negru30):

Cat mai convenabillaughing

| negru30 a răspuns (pentru Cedry2k1995):

Tu vrei sa mergi terestru sau sa decolezi? - ha ha ha