| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ce parere aveti de un cuplu care locuieste impreuna si cand merg la cumparaturi isi ia fiecare un carucior si isi cumpara fiecare ce vrea si isi achita ceea ce consuma iar cand ajung acasa si le separa fiecare ce a cumparat?

Răspuns Câştigător
| Homoerectus a răspuns:

Ca să nu vadă viagra-ul și titan gelul pe care și le-a cumpărat!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune totul la jumate, atunci fiecare isi aduce parteneri diferiti in casa nu?

| AnemonaP a răspuns:

Groaznic. Egoism mai mare nu am auzit. Nu m-as mira sa aiba și camere separate sau dacă ar avea 2 copii, unul cu mama, unul cu tata.

| Violleta2022 a răspuns:

Hmmm cam egoista familie asta, pana in maduva oaselor.
Probabil ca fac si sexul cu programare si evident cu plata (platind cine-l solicita), daca nici amarata aia de mancare nu-s capabili sa o imparte intre ei.
Bineinteles, o asemenea "familie" este intemeiata din cu totul alte motive, nu dragoste si iubire, ci "convietuire cu beneficii"

O alta posibilitate este: cuplul este format dintr-un gay si o lesbi, care se casatoresc de ochii parintilor si a societatii, dar in secret fiecare are iubit si iubita si evident, fiind o casatorie de convenienta, fiecare isi cheltuie banii pe cei place si impart cheltuielile casei pe din doua.

| Fatamuntilor a răspuns:

Tot ce-i posibil
Am avut asfel e vecini.Pensionari,
Isi luam pensiile separat.Cand doamna pleca sa plateasca facturile cerea jumatate de la domn, la fel si pentru mancare.

| Hammurabi a răspuns:

Probabil sunt prea bătrâni ca să mai divorțeze.
Așa că își trăiește fiecare viața cum îi place (și cum mai poate) fără să se mai "calce pe picioare" reciproc.
Dacă nu sunt bătrâni, probabil sunt sectanți și n-au voie să divorțeze.
Sau dacă nu, poate jocă vreun joc online, de care noi n-am auzit încă. Și doar respectă regulile.

| Lukasssz a răspuns:

E ok

| chuckmanson a răspuns:

E cam ciudat, dar fiecare cu relația lor. Dacă le convine așa e problema lor.

| LostForForever a răspuns:

Ce *** este asta? Asta nu este iubirea adevărată.

| LostForForever a răspuns:

Este foarte nu știu cum sama exprim foarte rău nașpa urâta sa stai in casa cu omul le acre îl iubești cu adevărată și sa făci piața separat e nașpa rău nu știu mie așa im vine adică ce naiba mai este și asta

Loati împreuna in același Cos ce aveți de loata nu se întâmpla nimic

| vasile2222 a răspuns:

Foarte ok.