| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevarat ca atunci cand un cuplu locuieste impreuna se pandesc unul pe altul?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Și după se mănâncă între ei. Ca se uita la fete pe Facebook.

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Se joacă vați ascunselea.

| romeo78 a răspuns:

Numai dacă a fost o relație de interes. Altfel, trebuie să existe încredere în celălalt partener.

| szmotovio a răspuns:

Da,da.la dus

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu chiar.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru DoarBogdan):

Ba da am primit reclamatii de pe site

| Freya1 a răspuns:

Cum naiba sa se pandeasca? Se vad normal cum o vezi tu pe persoana de langa tine.

| Adrian5575 a răspuns:

Nu este obligatoriu. Doar daca esti detectiv sau pește. Sau daca stii ca e in stare sa umble cu mai multi/mai multe.

| Pabibabum09 a răspuns:

Urmărește ca sa nu fii urmărit

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Este adevarat ca locuitul impreuna duce la deteriorarea relației?