| qNeo a întrebat:

Hey! Salut
Imi puteti spune niste desene animate de pe disney channel de ala de 1:45 gen Rebela de la radio de alea lungi si bune? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, iti recomand Zack si Cody Film de lunga durata, in care, fiecare merg la o universitate, apoi ajung amandoi la aceiasi universitate, si un Savant nebun vrea sa le imverseze creierul, pe langa ti as putea recomanda Let's It Shine: in romana Hai sa stralucim, Filmul acela este cu Adevarat Superb si Are Personalitate! Vizionare placuta!

| qNeo explică (pentru GoldenBoy17):

Daca mai stii... poti sa mi le spui laughing

| qNeo explică (pentru GoldenBoy17):

Daca mai stii... poti sa mi le spui laughing
Si daca ai putea da link

| GoldenBoy17 a răspuns (pentru qNeo):

Ai vizionat vreunul din ele?

| qNeo explică (pentru GoldenBoy17):

Da...acum am terminat de vazut Let's It Shine e super tare mai stii si altele tot assa?

| GoldenBoy17 a răspuns (pentru qNeo):

Da, Tabăra Rock, sunt doua parti, Tabara rock 1, mai vechi, si Tabăra rock 2, e tot cu muzică.