| Bibi01 a întrebat:

Hey stiti ceva povesti de dragoste cu fete timide si băieți populari...se îndrăgostesc si na.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cancer

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Moartea tuturor ciutancelor, taci om fara suflet ce esti.

| Violleta2022 a răspuns:

In 90% din cazuri se sfareste tragic, pentru ca fetele timide sunt f naive (ca sa nu spun proaste) si totdeauna sunt parasite dupa ce baiatul popular a avut-o, nemaiprezentand pentru el vreun interes, ca este muta si tacuta.
O fata timida, dar cu creier (deci inteligenta), nu se va duce niciodata dupa un baiat popular!

| Lioana a răspuns:

High School Musical

| WaterDrop a răspuns:

Povestea presedintelui Frantei, Macron.