| InLove990992 a întrebat:

Am o problema foarte mare! Eram foarte bucuroasa dintr-o chestie si alergam ca nebuna prin sufragerie. Ma asezasem pe scaunul de langa usa si am apasat foarte tare pe usa...Cand m am sculat nu mai puteam sa inchid usa. Chestiile alea in care era prinsa erau strambe si cand am incercat sa le indrept nu puteam.
Cand au venit ai mei acasa si le am zis ce s-a intamplat NU MA CREDEAU SI INCA NO FAC! Vreo modalitate sa ma creada?! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Ai avea o problema măricică, nu foarte mare, DOAR daca ai cere PE BUNE pe-aici metode de a-ti convinge parintii ca ai stricat usa, de bucurie. Zău asa...

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Incearca sa le spui adevarul si spune-le faptul ca ii mai minti insa nu si de data asta...