| xFaith a întrebat:

happy Am si eu o intrebare legata de un amic de al meu [ pe care eu il plac ].
Deci, pe mess vb cu mine mult straight face chiar foarte mult. Dar cand e sa ne vedem fata in fata undeva pe strada abia daca imi spune "buna" "cf" etc.

Răspuns Câştigător
| Donny_4958 a răspuns:

Salut,cit timp sta timid inseamna ca si el te place, si cit timp te place el va tacea deoarece se teme sa nu spuna ceva care te va jigni sau sa nu se faca de rusine...Mai pe scurt nu e foarte increzut in el.Dar daca il placi asa tare ai putea face tu primul pas.Adica incepe tu sa vb cu el si incearca sa gasesti o tema comuna, dar ai grija sa nu il plictisesti...ca te vei trezi ca vb singura cu tine.Incearca sa il incurajezi adica, daca chiar de spune ceva stupid inceraca sa nu ei in seama sau ia-o ca pe o gluma.

2 răspunsuri:
| DarkVampire_6349 a răspuns:

Poate ii este rusine cu tine. Dupa mine, un astfel de baiat nu merita atentia ta. Daca asa se comporta inseamna ca nu iti este prieten adevarat.Iti sugerez sa incerci sa-l cunosti mai bine...sa vezi motivul pentru care se comporta astfel. Sper ca te-am ajutat.Bye

| mortallx a răspuns:

Este timid...